Zadzwoń do nas: 601 923 836

  • Slider NR.1
  • Slider NR.2
  • 1
  • 2

Nasz geodeta wykonuje

Mapy zasadnicze (do celów projektowych), Usługi geodezyjne związane z podziałem nieruchomości, Połączenia działek, Mapy numeryczne, Inwentaryzacje powykonawcze urządzeń podziemnych i budynków, Weryfikację ewidencji gruntów i budynków, Pomiar powierzchni użytkowej i przygotowanie dokumentacji do wyodrębnienia samodzielności lokali, Pomiar objętości obiektów kubaturowych (hałd, wykopów), Profesjonalny pomiar przez geodetę wysokości i spadków terenu, Badanie pionowości (szybów windowych, kominów, słupów konstrukcyjnych, elewacji itp.).

Usługi geodezyjne

Usługi geodezyjne

Zapoznaj się z naszą ofertą usług geodezyjnych związanych z podziałem nieruchomości,

Inwentaryzacje powykonawcze

Inwentaryzacje powykonawcze

Inwentaryzacje powykonawcze urządzeń podziemnych i budynków.

Połączenia działek

Połączenia działek

Jesteś właścicielem bądź użytkownikiem wieczystym kilku sąsiadujących ze sobą działek? Chcesz je połączyć? Zadzwoń do nas!

GEO-MAT Poznań - Geodeta, Usługi geodezyjne.

Poznaj naszą "Ofertę"

Zobacz więcej

Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. GEO-MAT to firma, która świadczy pełen zakres usług geodezyjnych dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Dzięki doświadczeniu i dobrej organizacji pracy każdego geodety, który dla nas pracuje, zlecone zadania wykonujemy szybko i dokładnie, a naszym głównym celem jest dostarczenie jak najlepszego produktu, w możliwie najkrótszym czasie, w korzystnej dla klienta cenie.

Komplet Polska

Geodezyjna obsługa rozbudowy „Hospicjum Palium” os. Rusa 25A.

 

 

LIDL Polska Sp. z o.o. Centrum Dystrybucyjne

Jakon Sp. z o.o. Geodezyjna obsługa budowy hali magazynowej wraz z infrastrukturą.

Szpital Kliniczny

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. – Inwentaryzacja drzew i krzewów w Poznaniu przy ul. (...)